Teleskopický obušek ESP kalený 21" ERGONOMICKÝ

Kód: 5976
Neohodnoceno
1 196 Kč 988 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)

Hůl se rozkládá od délky 21 až 53cm

53 centimetrů dlouhá ESP tyč byla vytvořena profesionály pro účinnou sebeobranu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

obušek:

  • Ocel, ze které je hůl vyrobena je Cro-Mo 4130  - nízkouhlíková slitina odolná v tahu skládající se z chrómu a molybdenu - odolává vysokému zatížení v tahu, ohybu a roztržení Hůl byla vyrobena z bezešvých trubek tažených za studena třídy ČSN 12060 (česká norma) = CK55 - DIN 17200, C55E - EN 10083-1 + A1 z oceli Cro-Mo 4130. Hůl je kalená - její tvrdost je 40-50 HRC. Díky vhodné použité kalené oceli je hůl účinnější než hůl chudá nebo odpružená. Nedeformuje se, takže nebude možné zavřít.
  • Černý nikl-zinkový povlak , který je potažen tyčí, se neotírá a zabraňuje odrazům a odrazům světla.Rukojeť má protiskluzovou strukturu. Je vyrobena ze syntetické pryže, která je antialergická a dobře padne do ruky.
  • Tvar rukojeti je ergonomický .


pouzdro:

  • Pouzdro vyrobené z pevného a těžkého polypropylenu. Má 360º nastavení (16 stupňů sklonu). Pouzdro si tedy můžete připevnit na opasek a hůl nosit ve vhodném sklonu pro vás – svisle, vodorovně, pod úhlem. Je tedy jedno, jestli jste pravák nebo levák. Navíc držák na opasek použitý v pouzdře je UBC-05 - (Quick Change System). Je univerzální, má možnost nastavení výšky, ve které bude hůl umístěna. K tomuto držáku můžete připojit další odpovídající ESP pouzdro a libovolně upravovat své vybavení.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Najdete nás i na MALL.CZ